Proponuję zrobić turnieik mały - lokalny 29.04

Zaczęty przez Alek, 09 kwi 2018, 17:41:13

« poprzedni - następny »
Do dołu

Alek

Jeśli zrobisz table'a przeciwnikowi masz gwarancję zdobycia wszystkich misji, czyli dostajesz max punktów. Chyba wystarczy taki bonus :)

Lukas

Czy 802 punkty mogą zostać? Wymyśliłem składną wg mnie rozpiskę, akurat na taki format.

Alek

@Lukas - dla mnie może być ,ale ta rozpa nie jest legalna w żadnym rozumieniu turniejowym. Ciężko będzie ją prezentować np w prezentacji rozpisek na Fanpage wydarzeniu na FB czy cokolwiek. Natomiast, nie jestem osoba decyzyjną i jeśli inni współgracze się zgodzą, to śmiało.
Wszyscy raczej starają się mieć poniżej progu punktowego, więc żeby potem nie było, że jak w Twoim przypadku 2, to cemu u mnie nie może byc 5... itp, itd...

Silvestro

Moim zdaniem po to jest ograniczenie punktów w rozpisce aby się go trzymać, Alek ma rację, za chwilę ktoś wymyśli coś na 805,807... może sam sprawdzę? :P Heheh w grze towarzyskiej jak najbardziej, ale na turnieju jestem przeciw :)
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Lukas

Szubrawca

I tak zawsze gramy poniżej limitu. Powinieneś być przyzwyczajony. Ale teraz pewnie cała rozpiska do d... Hehe i przez te 2pkt. Nie wystawisz już tylu mocherów:p

Jeszcze jedno. Czy rozpiskì są otwarte? Czy sprawdzamy przed grą. Nie mówię, że ktoś specjalnie wałuje, ale można się przecież pomylić.

Czy na luzie podchodzimy do tematu i będą kopy w tyłek jako karniaki :p

Joł

Szubrawca

Czemu misje  secondary i faction są znane przeciwnikowi?

Alek

Cytat: Szubrawca w 27 kwi 2018, 22:20:37Czemu misje  secondary i faction są znane przeciwnikowi?

Jak obiecasz że weźmiesz Maksia, to zrobię losowane secondary i faction :). Jak nie, to uczciwiej będzie jak obaj gracze maja to samo i moga się na to przygotować. Podobnie na innych stołach :)

Zwykle na turniejach są otwarte rozpy, żeby nie było wałków. Ja tego nie sprawdzam, wierzę graczom. To zbyt lokalny wymiar konkurencji. Natomiast jeśli jest sens w ukrytych rozpach w Wzr (bo ja nie znam powodu do ich ukrycia) to chętnie się dowiem. Tu raczej nie ma jak w wfb tajnych przedmiotów magicznych jak lunetka, co potrafią zrobić kuku, jak ktoś nie wie o niej...

Szubrawca

Hej,

Mam uwagę do misji nr 2 w turnieju. Nie dało się wykonać głównej misji w 4 tury.
16 cali (odległość od strefy wystawienia do cywili) do pokonania tempem piechoty (5 cali) to 4 tury. Do tego trzeba było dojechac do cywilów min. 1-2 tury. Razem na wykonanie misji min. 5 tur.

Dzięki.

Wydra (WorstPlay)

Siema!

Czy ktoś po turnieju nie znalazł żółtej miarki? Bo gdzieś mi się zawieruszyła a na turnieju widziałem ją po raz ostatni ;)

Do góry