Spotkanie 15.07.2018 Niedziela (Duńska 9

Zaczęty przez wojtas, 09 lip 2018, 10:04:31

« poprzedni - następny »
Do dołu

wojtas

Otwieram o 10:00 i biorę ze sobą Malifaux, BB. Z uwagi na finał mistrzostw świata w piłkę nożna siedzimy do 15:00. Zapraszam!

Alek

@Gadomasz i @Andy - Zostawiam dla Was moje dwie drużyny do Blood Bowla, Wojtas - zna grę i chętnie Was w system wprowadzi, więc mam nadzieję że, mimo że mnie najpewniej nie będzie - to ostro wkręcicie sie w system, bo jest naprawdę fajny i tani.
Ktoś jeszcze odkurza modele do BB tego dnia?

Renon

Ja będę, wezmę parę drużyn do BB jakby ktoś chciał jeszcze spróbować :P

Gadomasz

Blesu

Zaprawdę BB to zacna gra :) Szkoda, że nie dam rady się zjawić. Ale coraz częściej chodzi mi po głowie wpaść z moją drużyną. (Sprzed chyba 8 lat :P )

Michał

Ja też jestem coraz bliżej zakupu jakieś drużynki. Na razie waham się między myszami ( w blood bowlu chyba najładniejsze figsy) a zielonymi (klimat).
A jakie drużyny już mamy w klubie?

wojtas

Lizarmeny, Skaveny, Dwarfy, Ludzi, Chaos, Unia Elfów, Orki, Gobliny, Nieumarli Ci z golemami

Alek

Chyba będzie łatwiej napisać tak:
Alek - Dwarf, Human, Chaos
Von - Goblins
Mroczny - Undead
Blesu - Human
Kharim - Skaven, Dwarf
Wojtas - Skaven, Union Elves, Orks
Renon - Lizardmen

Podkreślone frakcje to te którymi zagramy w przyszłym sezonie.

Chyba wszystko ogarnąłem.
Co do drużyn i ich zakupu - żeby mieć wybór i w miarę dobrą drużynę należy zakupić conajmniej (z tych co GW wydało aktualnie):
-Skaven - dwa pudełka (bo w jednym jest tylko dwóch gutterów, a zwykle gra się na 4) - dodatkowo ewentualnie RatOgr (najlepiej z z Wyspy Krwi) Oryginalny to szkodnik.
-Krasnoludy - jedno pudełko styka - jest wszystko co potrzeba.
-Chaos - jedno pudełko styka - dodatkowo ewentualnie Minetarł :)
-Human - dwa pudełka (bo w jednym jest tylko 2 blitzerów - a gra się zawsze na 4) - dodatkowo ewentualnie Ogr
-Orks - dwa pudełka (bo w jednym jest 2 black Orków, a trza 4)
-Goblins jedno pudełko standardowych ludków, plus komplet dziwadeł z dziwnymi brońmi, plus 2 Trolle (mus)
-Union Elves - dwa pudełka (bo w jednym jest 2 blitzerów a gra się na 4)

wojtas

Cytat: Alek w 12 lip 2018, 11:12:29Chyba będzie łatwiej napisać tak:
Alek - Dwarf, Human, Chaos
Von - Goblins
Mroczny - Undead
Blesu - Human
Kharim - Skaven, Dwarf
Wojtas - Skaven, Union Elves, Orks
Renon - Lizardmen

Podkreślone frakcje to te którymi zagramy w przyszłym sezonie.

Chyba wszystko ogarnąłem.
Co do drużyn i ich zakupu - żeby mieć wybór i w miarę dobrą drużynę należy zakupić conajmniej (z tych co GW wydało aktualnie):
-Skaven - dwa pudełka (bo w jednym jest tylko dwóch gutterów, a zwykle gra się na 4) - dodatkowo ewentualnie RatOgr (najlepiej z z Wyspy Krwi) Oryginalny to szkodnik.
-Krasnoludy - jedno pudełko styka - jest wszystko co potrzeba.
-Chaos - jedno pudełko styka - dodatkowo ewentualnie Minetarł :)
-Human - dwa pudełka (bo w jednym jest tylko 2 blitzerów - a gra się zawsze na 4) - dodatkowo ewentualnie Ogr
-Orks - dwa pudełka (bo w jednym jest 2 black Orków, a trza 4)
-Goblins jedno pudełko standardowych ludków, plus komplet dziwadeł z dziwnymi brońmi, plus 2 Trolle (mus)
-Union Elves - dwa pudełka (bo w jednym jest 2 blitzerów a gra się na 4)

Unia Elfów - Dwa pudełka bo w jednym jest 2 ale Catcherów nie Blitzerów
Mroczne Efly -  Dwa pudełka bo w jednym jest 2 Blitzerów a gra się na 4

Renon

13 lip 2018, 12:55:56 #9 Ostatnia edycja: 13 lip 2018, 13:49:52 by Renon
Zanim drugie pudło Elven Union będzie przydatne to minie duuuużo gier
Raczej powinny szybciej umierać :P

von

Na potrzeby ewidencji piszę że będę po 10 z M2e w razie czego mogę pomoc przy BB

Michał

Serio kupujecie drugie pudełko dla dwóch figurek? Tak patrze na ten box orków i oni się tam kurwa niczym nie różnią :) No może poza rzucającym. Nie styka napisać na podstawce że to blitzer, a to black ork?

Renon

Akurat u orków to dla 4! Bo jeszcze blitzerów dwóch jest, a trza 4.
Czasami trza też więcej liniowych mieć, jak ktoś Ci połowę drużyny wyśle na chorobowy.

Alek

Cytat: Michał w 14 lip 2018, 07:04:37Serio kupujecie drugie pudełko dla dwóch figurek? Tak patrze na ten box orków i oni się tam kurwa niczym nie różnią :) No może poza rzucającym. Nie styka napisać na podstawce że to blitzer, a to black ork?

Trochę się jednak różnią :).

Żeby grać tak naprawdę najważniejszy jest numer zawodnika, figurka ma mniejsze znaczenie :)

Co do pudełka, to masz tam zawodników wystarczających do gry, natomiast lepiej jak masz innych...

wojtas

Bardzo prosze o potwierdzenie kto będzie i @Gadomasz i @Andy o dane na liste obecności

Do góry